deepAIM

27 Eylül 2019 tarihinde yüksek katılım ve yoğun ilgi ile gerçekleştirdiğimiz Radyoloji’de Yapay Zeka Toplantısının ikincisini deepAIM 2.0 Görüntüleme ve Ötesi başlığı ile Digital Toplantı formatında 27-28 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştireceğiz.

Covid-19 gibi bir felaketi geçirmekte olduğumuz şu günlerde yenilikçi çalışmalara ve araştırmalara belkide her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Geçen zaman içinde Yapay Zeka ve Derin Öğrenme ile ilgili çok şeyler öğrendik, geleceğe nasıl yön verilebileceği belirmeye başladı.

İleri profesyonel konuşmacıların yanında kendi çapında birşeyler yapmaya çalışan öğrencilerinde sunularını yapabileceği digital ortam hazırladık. Sanal stand ve interaktif iletişim modülleri ekledik. Birbirimizle iletişimimiz fuaye aralarına sınırlı kalmayıp daha formal gerçekleşeceğinden eminiz.

İstanbul Üniversitesi desteği ve öncülüğünde gerçekleşecek toplantımız konuyla ilgilenen herkese açık olup digital toplantı formatında bulunduğunuz mekandan katılabileceksiniz. Başta Tıp doktorları ve bilgisayar mühendisleri olmak üzere endüstri, yatırımcı, girişimci ve öğrencileri toplantımıza bekliyoruz.

Görüşmek Dileğiyle

Prof.Dr.ATADAN TUNACI
İstanbul Üniversitesi
İstanbul Tıp Fakültesi
Radyoloji Anabilim Dalı

 

Katılım için:

https://www.deepaim.org/tr/

Tarih

Şub 27 2021 - Şub 28 2021
Expired!

Zaman

10:00 am - 6:00 pm

Daha Fazla Bilgi

Kayıt Ol
Kayıt Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir